6 czerwca 2013

Modna bizuteria z Bellast.com

 
Ostatnio w czasie poszukiwań ciekawych sklepów internetowych natrafiłam na stronę www.bellast.com. Wczoraj dostałam tak bardzo wyczekiwaną przesyłkę. Było warto jak najbardziej! Trochę informacji o firmie - działają od 2006 roku, wiec mają spore doświadczenie i to sprawdzona firma, dostarczają swoje produkty do ponad 200 krajów, dodam że przesyłka jest darmowa co na pewno sposoba się wielu osobom. Sklep oferuje biżuterię w różnych stylach, kolorach, przedziale cenowym. Od eleganckich zestawów na większe wyjście, event, bal czy wesele przed modną biżuterię świetnie pasującą do codziennych stylizacji. Warto zajrzeć;-)

Poniżej dodaję trochę zdjęć rzeczy, wyglądają bardzo interesująco - wkrótce pojawią się też stylizacje na blogu i lookbooku z użyciem ich jako ciekawego dodatku.
Jakość biżuterii mnie bardzo zaskoczyła na plus - na żywo wygląda tak efektownie jak na ich zdjęciach na stronie. Detale są dopracowane, nie ma problemów z zapięciami, cyrkonie pięknie błyszczą. To idealny dodatek do stroju! A Wam jak się podoba? Może coś innego wpadło wam w oko? Jacyś faworyci na stronie? Jestem ciekawa Waszej opinii;-)Pierwsze to efektowna złota bransoletka - łańcuch  z elementami wysadzanymi  cyrkoniami:

 Kolejna rzecz to elegancki wisiorek na łańcuszku,  w kolorze granatu z cykoriami dookoła:

A na końcu bardzo ciekawa propozycja czyli bransoletka z ozdobnym kwadratowym elementem w którym są kolorowe cyrkonie - wygląda bardzo oryginalnie:
9 komentarze:

Jak robisz zdjęcia z bliska? biżuteria ładna

Bransoletka z cyrkoniami najlepsza, zapraszam do mnie nas bloga

Pierwsza bransoletka boska!:)

Zdjęcia obiektywem makro albo odwróconym ;-)

Bransoletka a la łańcuch prezentuje się uroczo, ciekawe czy zajdzie?

Napiszę jeśli coś się stanie

Fajne rzeczy mają, widziałam na paru blogach

Prześlij komentarz