15 marca 2012

Buty 2012 Dee Zee

 Trochę  o firmie DeeZee

www.deezee.pl


DeeZee od wielu lat dostarcza obuwie dla kobiet. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom obuwia o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Nasze wartości to: uczciwość, lojalność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta i Partnera biznesowego.DeeZee ugruntowało swoją pozycję rynkową wprowadzając na polski rynek od 2005r. obuwie z Anglii, Hiszpanii oraz Australii. Niepowtarzalny charakter oferty sprawia, że nasze obuwie jest często wybierane przez polskie gwiazdy oraz projektantów do pokazów mody. Także styliści wiodących polskich magazynów modowych z chęcią wybierają buty DeeZee.
DeeZee to prężne przedsiębiorstwo rodzinne. Nasz zespół tworzą wyszkoleni pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminowa realizację zleceń, profesjonalną Obsługę Klienta, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany, reklamę, a także wizerunek i szatę graficzną sklepu. Najlepszym dowodem na to jest stale rosnąca grupa lojalnych klientów i kontrahentów.
Największą naszą wartością jest rozpoznawalna i silna marka DeeZee. Jesteśmy obecni w świadomości setek tysięcy kobiet z całej Polski, które wybrały nasze obuwie. W odpowiedzi na ich oczekiwania udostępniliśmy ofertę również w tradycyjnych punktach sprzedaży. Potwierdzeniem słuszności naszej decyzji jest rosnąca liczba sklepów detalicznych, które oferują nasze obuwie.
Naszą wizją jest stworzenie sklepu przyjaznego dla Klientów, oferującego światowe marki, niepowtarzalny styl, kolory i rozmiary obuwia.


Kochamy modę, próbujemy nadążyć za światowymi trendami, odwiedzamy stolice mody, uczestniczymy i obserwujemy Targi Mody takie jak: Londyn Fashion Week, Targi Poznańskie, Międzynarodowe Targi Obuwnicze w Dusseldorfie, MICAM w Mediolanie czy Bread and Butter w Berlinie.
Buty do DeeZee miały na sobie modelki podczas pokazów m.in. znanego duetu Paprocki i Brzozowski, Zemełka&Pirowska czy Ani Kuczyńskiej.


W naszych butach chodzą polskie gwiazdy m.in.: Justyna Steczkowska, Edyta Herbuś, Marina Łuczenko, Aleksandra Kisio, czy Agnieszka Popielewicz.


Styliści magazynów kobiecych i czasopism młodzieżowych wybierają buty DeeZee do sesji zdjęciowych.
Buty DeeZee są najczęściej wybierane i prezentowane we własnych stylizacjach przez najbardziej znane polskie blogerki modowe m.in.: Juliett K z MAFFASHION, Charlize-Mystery, Daisyline i Zuzę z Sanna’s Land of Illusion. (żródło www.deezee.pl)
0 komentarze:

Prześlij komentarz