16 marca 2012

Modne Buty wiosna- latoLato to pora roku wprost wymarzona do zabaw i eksperymentów z modą. Możemy szaleć z kolorami, fasonami, łączyć tkaniny i wzory pozornie nie do połączenia. Lato wręcz domaga się stylizacyjnej odwagi i koloru, koloru, koloru!
Wiedzą o tym doskonale projektanci obuwia, dlatego w tegorocznej kolekcji letnich butów dla pań przygotowali mnóstwo odważnych propozycji, które zachwycają.
Letnie sandałki w tym roku są bardzo wysokie i mają intensywne barwy. Podobnie z kobiecymi klapkami – wyróżniają się oryginalnymi fasonami i dekoracyjnymi zdobieniami. Buty są wprost stworzone do uwodzenia… Oczywiście, jak od kilku sezonów także i teraz nie zabraknie robiących furorę na salonach mody sandałków – rzymianek. Gwiazdy znów będą w nich paradować na letnich festiwalach, podobnie zresztą jak wszystkie inne fanki mody.

Tak kształtują się designerskie propozycje na prawdziwie upalne dni. Projektanci nie zapomnieli jednak również o zestawach na chłodniejsze dni bądź o eleganckich butach do pracy i na oficjalne okazje. Zacznijmy jednak od lżejszej kategorii. Oczywiście znów sięgniemy po leciutkie baletki. Ukochane kobiece buty znów będą zachwycać lekkością, wdziękiem i… kolorami. Wśród balerinek pyszni się cała feria barw i wzorów. Projektantom zależało na tym, żeby na naszych stopach zagościło prawdziwe lato i, patrząc na kolorowe kolekcje, trzeba przyznać, że im się to udało. Jeśli do pracy musimy chodzić w pełnych butach na lato – czółenkach lub szpilkach – pamiętajmy, aby wybierać te wykonane ze skóry naturalnej.
Panowie latem też nie powinni narzekać na nudę. Kolekcje półbutów na lato są ciekawe, wygodne i stylowe, z wyraźnymi inspiracjami dalekowschodnimi z jednej strony i francusko-żeglarskimi z drugiej. Jedno jest pewne – obuwie letnie dla panów już dawno przestało ograniczać się do sandałów na rzepy. (butynalato.pl)


Yves Saint Laurent 2012 Summer Shoes

 

 

 

 
www.footluxe.com /  www.mlejit.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz