16 marca 2012

Suknie ślubne - Zień, Maryla W, Carolina HerreraWiele z nas ma nadzieję, że ślub będzie najważniejszym dniem w życiu. Stajemy na głowie, aby tak było i aby osiągnąć perfekcję w każdym calu. Dbamy o każdy szczegół, nie zapominając o niczym. Oczywistym jest, że w tym dniu najważniejszymi osobami są państwo młodzi. A kto, jak nie panna młoda powinien wyglądać najpiękniej? To na nią czeka cały tłum zaproszonych gości, sąsiadów i innych osób wypatrujących jej wyjścia z domu, a później z kościoła. 


Większość osób jest zdania, że każda kobieta w białej sukni wygląda prześlicznie, tak więc trzeba się mocno postarać, aby wyglądać nie tylko prześlicznie, ale i niebanalnie. Istotne w wyglądzie są: fryzura, welon, bukiet i inne dodatki, jednak najważniejsza jest suknia ślubna. To dzięki niej panna młoda prezentuje się tak niewiarygodnie pięknie. Dlatego każda przyszła żona powinna, ze szczególną starannością poszukiwać tej ślub zdjęcia fotograjednej jedynej kreacji na swój ślub, nietuzinkowej, ale i perfekcyjnie dobranej do osobowości i kształtu naszej figury.

Wiedząc, jak ciężko znaleźć coś odpowiedniego w ogromnej ilości ofert, redakcja We-dwoje.pl postanowiła przejrzeć propozycję niektórych firm i wybrać te, które według nas zasługują na zwrócenie szczególnej uwagi. Znajdziecie tutaj suknie przede wszystkim białe. Oprócz tego kilka propozycji w innych kolorach: ecru, błękitne, fioletowe, z różnymi kolorowymi dodatkami m.in paskami. Wzory w sukniach to przede wszystkim wzory kwiatowe (białe róże, łączka). Nie brakuje też świeżego trendu, który od niedawna zaistniał w sukniach ślubnych i delikatnie przebija się przez rynek zdobywając coraz więcej zwolenniczek, a mowa o piórach, które delikatnie zdobią nadając sukni lekkości, zwiewności i upragnionej przez wszystkie kobiety wyjątkowości! Są też suknie krótkie dla odważnych i lubiących szokować, falbany dodające uroku i wytworności, ogony i treny, które są marzeniem wielu kobiet, koronki delikatne, urokliwe oraz romantyczne, rozkloszowane suknie dla księżniczek, suknie proste dla lubiących minimalizm oraz fason, który zawojował i podbił rynek ślubnych kreacji: syrenka lub inaczej rybka. Każdy rodzaj sukni ma w sobie coś, co może być tym czymś sprawiającym, że serca wielu z was zabiją szybciej i koniecznie jej zapragniecie! Zapraszam na obejrzenie trendów w sukniach ślubnych!


----------------------------------------------------------


 Maciej Zień - suknie ślubne 2012


----------------------------------------------------------Suknie ślubne 2012 - Maryla W

Pod nazwą Maryla W kryje się działalność projektantki Maryli Walkowskiej, znanej z autorskich projektów 

----------------------------------------------------------

Carolina Herrera - suknie ślubne 2012

Klasyczne, ale niezwykle piękne propozycje na wiosenne śluby 2012 - od kroju syreny po księżniczkowy, ale zawsze do ziemi!----------------------------------------------------------


(tekst i 1 zdjęcie www.we-dwoje.pl / zdjęcia - - polki.pl)

0 komentarze:

Prześlij komentarz