11 kwietnia 2013

wholesale-dress.net

Kolejny wart odwiedzenia sklep on-line. Właśnie dotarła do mnie przesyłka, po bodajże 10 dniach roboczych, więc jak najbardziej ok, biorąc pod uwagę że nie jest to że rzeczy wysyłane są z Chin;-)
Mowa tutaj o strona internetowej Już wkrótce użyję w outfitach otrzymane rzeczy - w sumie jest ich pięć - dwie torebki i trzy rzeczy z działu biżuteria. Chyba najbardziej podoba mi się lamelowa torebka, co prawda nie mieści rozmiaru A4 ale mieści się w niej tablet 10`, telefon, portfel i kilka potrzebnych rzeczy - więc  i tak dużo.

Kolejna to raczej propozycja na lato, morska torebka, wykonana z tworzywa wytłaczanym wzorem.
Z biżuterii wybrałam naszyjnik z kolcami w kolorze złota, czerwony naszyjnik z owalnych elementów i zestaw z sztucznymi perłami. Wkrótce zrobię stylizacje z rzeczami które mam z sklepu, czekam na pogodę.

***
Another worth visiting on-line store. I received my shipment, after perhaps 10 working days, so the most about, given that it is not that things are shipped from China;-)
Soon, I will use the outfitach received things - in total there are five - two bags and three items from jewelry department. Perhaps the most like the flap handbag, admittedly does not fit A4 size but it is 10 'tablet, phone, wallet and a few necessary things - so and so much.
Another suggestion is rather for the summer, marine handbag made ​​of embossed.
I chose the jewelry necklace studded in gold, red necklace with oval elements and a set of artificial pearls. Soon I will stylings of the things that I got from the store, waiting for the
weather.
***

Kliknij, aby powiększyć


4 komentarze:

Pierwsza torebka i naszyjniki świetne :)

Też jestem zaskoczona że jakościowo bardzo fajne te rzeczy;-)

Typowo chiński sklep, ale ilość rzeczy super, a i jakośc chyba dobra;-)

Co ciekawe inne podobne sklepy mają dokładnie to samo ale ceny x razy większe

Prześlij komentarz