15 czerwca 2013

A może suknia balowa?

A na dziś... kilka propozycji na spędzenie urodzin czyli impreza typu Quinceanera. W Polsce tego typu uroczystości zazwyczaj nie są aż tak celebrowane ale z zazdrością oglądamy imprezy zza granicy, w końcu tak popularne w programach tv. W ofercie firmy każda nastolatka znajdzie tanie suknie Quinceanera, dopasowane do sylwetki, z zdobieniami różnego rodzaju, oczywiście długie, sięgające do ziemi - wybór jest bardzo duży. Suknie będą idealne na bal maturalny;-)

Quinceañera (z hiszp. quince – piętnaście i años – lata) – tradycyjna huczna uroczystość odbywająca się z okazji piętnastych urodzin młodej dziewczyny, obchodzona w części krajów latynoamerykańskich oraz wśród Latynosów w USA. Uroczystość ta symbolizuje wejście dziewczyny w dorosłość (w wielu rodzinach dopiero od tego momentu córka ma prawo umawiać się na randki, chodzić na tańce, nosić makijaż i buty na wysokich obcasach). Składa się z części religijnej, obejmującej mszę, oraz świeckiego przyjęcia z tańcami i jedzeniem. Terminem quinceañera określa się także bohaterkę tego święta.

Warto zajrzeć też do działu z sukniami na inne specjalnie okazje, czyli do galerii formalnych suknii wieczorowych na rok 2013. Piękne wzory do ziemi, wysmuklające sylwetkę, rodem z czerwonego dywanu, podkreślające talię i biust.

A na codzień, coś swobodnego - sklep on-line oferuje odzież z przecanami - czyli to co każda z Nas lubi;-) Koszty wysyłki niskie;-) Posegregowałam kilka według kolorów:
 

2 komentarze:

Prześlij komentarz