14 czerwca 2011

Maciej Zień - kilka kreacji
W sobotę w Gdyni odbyła się gala zamknięcia Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, podczas której wręczono nagrody twórcom wyświetlonych  obrazów. Na imprezie nie zabrakło gwiazd. Oczywiście wszystkim zależało, by wypaść jak najlepiej. Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska i Aleksandra Nieśpielak wybrały kreacje z kolekcji Macieja Zienia.

Cielecka zaprezentowała się w zwiewnej sukni z materiału w zwierzęce wzory. Dobrała do niej sporo biżuterii: kilka naszyjników oraz kilkadziesiąt drobnych bransoletek. Boczarska pozowała przed fotoreporterami w szarej kreacji. Wybrała do niej delikatne dodatki: czarne kolczyki, torebkę Bottega Veneta oraz bransoletę z materiału zaplecionego w warkocz. Nieśpielak wybrała za to czerwoną kreację z trenem oraz beżowe szpilki bez palców.

Ada Szulc, która zajęła 3. miejsce w niedzielnym finale pierwszej polskiej edycji X Factor, została nazwana przez Kubę Wojewódzkiego najpiękniejszą uczestniczką programu. Również Maja Sablewska była zachwycona jej ostatnimi stylizacjami. W ostatnim odcinku show Ada zaprezentowała się w dwóch kreacjach projektu Macieja Zienia.

Podczas pierwszego występu 22-latka miała na sobie pomarańczową suknię, do której dobrała różowy pasek i rajstopy w tym samym kolorze. Przed zaśpiewaniem duetu z Basią Trzetrzelewską przebrała się w białą sukienkę, która wyglądała na zrobioną z płatków kwiatów. We włosy wczepiła stroik z ptasich piór.


Pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia zgromadził w warszawskim Soho Factory tłum gwiazd. Wiele z nich wybrało na tę okazję kreacje, które wyszły właśnie spod ręki projektanta. Wśród zgromadzonych fanek mody w kreacjach Zienia zobaczyć można było m.in. Annę Muchę, Anetę Kręglicką, Edytę Herbuś, Jolantę Pieńkowską, Olgę Bołądź, Dorotę Williams czy Agnieszkę Popielewicz.

Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście Muszka - w eleganckiej, dopasowanej czarnej sukience i misternie upiętych włosach pokazywała fotografom dziwne gesty... Całowała również projektanta, maksymalnie wykorzystując swój czas przed obiektywami. To obecnie szczyt jej "celebryckich" możliwości.

 Wczoraj wieczorem odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Jako, że impreza zebrała "śmietankę" show biznesu, gwiazdy dobrze wiedziały, że muszą się zaprezentować jak najlepiej i odróżnić od całej reszty. Kilka pań zwróciło się z prośbą do projektanta, by ubrał je na tę okazję.

0 komentarze:

Prześlij komentarz