16 marca 2012

Lara Stone w Vogue Paris

Weekend w Rzymie- taki tytuł nosi najnowsza sesja z francuskiego Vogue'a. Zobaczcie zdjęcia przepięknej dziewczyny, która jest obecnie numerem jeden wśród modelek.
Sesja modowa ma na celu reklamę i sprzedaż rzeczy, które zostały przy niej wykorzystane. Żeby to osiągnąć musi budzić pożądanie, a jednym z czynników, który budzi owe uczucie jest zazdrość. A przy tej sesji jest czego pozazdrościć.
Marzenie o wakacjach, byciu gdzieś daleko, od całego zgiełku i stresu w pracy na pewno budzi w nas podobne emocje, do tego jeszcze w tej sesji mamy innych czynnik potęgujący owe odczucia - idealne proporcje Lary Stone!

Spodnie z podniesioną talią, które prezentuje Lara na jednym ze zdjęć, zestawione z krótkim topem w kropki, idealnie współgrają i podkreślają jej nienaganną figurę. Stylizacje rodem z południa Europy lat 60. i 50. idealnie komponują się z klimatem rzymskich wakacji, ale raczej nie z Audrey Hepburn w roli głównej, ale z boską Brigitte Bardot. Za stylizacje do sesji odpowiada Anastasia Barbieri, a autorem zdjęć jest Mikael Jansson. Stone na zdjęcia prezentuje projekty takich domów mody jak Hermes, Dolce& Gabbana, czy Gucci.
A Wam jak podoba się sesja Lary do Vogue? Tęsknicie już do wakacji?

lula.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz