16 marca 2012

Indyjski LOOK

made in INDIA - Indyjskie Inspiracje


 

 

Nieustannie w mediach wrze od plotek, ploteczek i plotuszek na temat hollywoodzkich gwiazdeczek. Horrendalnie drogich łaszków, anorektycznych modelek i ich projektantów. Tym razem chcę Wam pokazać coś innego. Coś pięknego, czego nie zobaczymy na polskiej ulicy ani czerwonym dywanie.


Przeniesiemy się do kultury bardzo nam dalekiej i niedocenionej przez designerów i zwykłych ludzi. Choć wydaje się nam, iż jest to  inna odległa planeta to jednak wiele piekna i inspiracji moglibyśmy zaczerpnąć od kraju gdzie króluje bród, bieda i nieposzanowanie dla płci pięknej. Indie to również miejsce z którego pochodzi najpiękniejsza kobieta świata (oczywiście według mojego własnego rankingu), a także boska biżuteria i materiały.  Przenosimy się więc z Hollywoodu do Bollywoodu!


Wspomniana przeze mnie ślicznotka to Kajol Mukherjee Devgan. Jej nieziemskie spojrzenie uwiodłoby każdego mężczyznę na tej planecie. Piękność ta liczy już 37 wiosen, jednakże owa twarz jak dla mnie..warta jest miliony!


Kajol jest wziętą bollywoodzką aktorką, która zagrała w kilku genialnych produkcjach, które oczywiście serdecznie polecam na długi deszczowy wieczór. Są to My name is Khan; Czasem słońce, czasem deszcz (Kabhi Khushi Kabhie Gham); oraz  najwspanialszy film jaki w życiu widziałam Ty i ja (U, Me Aur Hum). Wybitnie uzdolniona i obdarzona iście niebiańską urodą i krągłymi kształtami kobietka powali Was na kolana. Czyż ona nie jest piękna?? Oceńcie sami

A oto filmik z makijażem, który podbije wasze serca , coś niewyobrażalnie pięknego!

www.youtube.com/watch?v=4_FvFdDX9b4

Być może styl ten nie jest dla każdego. Jednak warto posurfować w internecie, bądź pobuszować w sklepach aby stworzyć oryginalną kompozycję, której kopii raczej nie zobaczymy na naszych ulicach pełnych ubrań z sieciówek.

Pozdrawiam!!


Przydatne linki do sklepów internetówych w których można kupić cudeńka:
http://radhashop.pl
http://www.masaladeco.pl
http://www.zamotka.pl
http://kashmirshop.eu
http://www.bombaybazaar.pl

lula.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz